25 november 2025
Afgelopen zaterdag was het tijd om onze geweldige vrijwilligers in het zonnetje te zetten tijdens de jaarlijkse vrijwilligersavond van LTV De Bijvanck.
Een moment van veel gezelligheid en natuurlijk heel veel plezier! Het was een avond waar de muziek centraal stond door het spelen van een gezellig potje Hitster. Geweldig om te zien hoe iedereen meedeed, lachte en genoot van de speelse competitie. De precieze stand ben ik vergeten maar Team Eduard, Eelco, Hans en Martijn hebben toch echt glansrijk gewonnen!
Dit hebben we georganiseerd om onze vrijwilligers enorm te bedanken voor hun onmisbare inzet. Dankzij hun harde werk, enthousiasme en toewijding draait de vereniging soepel en kunnen we jaar in jaar uit evenementen organiseren. Vrijwilligers, jullie zijn de ruggengraat van LTV De Bijvanck!
Veel dank aan Marijke voor het organiseren! Manon dank voor de sponsoring van een heerlijk drankje en ook dank aan Warung Abadi voor de sponsoring van de sateetjes. Jullie bijdrage maakte de avond nog specialer.
Met deze avond kijken we niet alleen terug, maar ook vooruit naar een nieuw jaar waarin we samen blijven bouwen aan een sterke, gezellige en actieve vereniging.
Namens het bestuur,
Wessel de Ruyter
Nieuwscategorieën
Stichtseweg 1
1261 TA Blaricum
40517071